KONFERENCJA INNOWACYJNYCH NAUCZYCIELI WCZESNOSZKOLNYCH

SZKOŁA PIERWSZA KLASA! - INSPIRACJE WCZESNOSZKOLNE

Warszawa, 28 lutego - 1 marca 2015 roku

Podczas konferencji opowiadałam między innymi o LearningApsach, świetnym, darmowym narzędziu do tworzenia interaktywnych pomocy edukacyjnych. Stworzone przy pomocy apsów gry można uaktywniać na wszelkich urządzeniach mobilnych, również na tabletach.

Podczas wystąpienia z Jolą Okuniewską opowiadałam o modelach pracy z tabletami w szkole. W drugiej części filmu można zobaczyć nagraną lekcję w klasie Ib w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie - pracownia została wyposażona w tablety dzięki programowi Mistrzowie Kodowania firmy Samsung.

Facebook jako narzędzie rozwoju rady pedagogicznej w szkole.

JAK UCZYNIĆ POLSKĄ SZKOŁĘ JESZCZE LEPSZĄ?

(Warszawa, 2-3 lipca - INSPIRACJE 2015)

KONFERENCJA - INSPIRACJE 2016

Prawdopodobnie większości rodziców kolorowe podręczniki i ćwiczenia wydadzą się doskonałymi narzędziami do edukacji ich dzieci. Ale czy sprawią, że uczniowie będą aktywni i twórczy? Dzieci nie mają problemu z wyborem między podręcznikiem a grą, zabawą czy mini-projektem, który rusza ich z ławek – potrafią szybko dostrzec różnice i proszą o więcej.

Na konferencji Inspiracje w Warszawie opowiadałam o projektach związanych z recepcją sztuki, które udało mi się zrealizować z moimi trzecioklasistami. :-)

Moje wystąpienie od 16 minuty. Wcześniej  koleżanka sabina Piłat opowiada o swoich pomysłach edukacyjnych.

KONTAKT